25. STAVANGER                                                BEKKEFARET
Roverkontakt: Lars Kristian Hauge                           Roverkontakt: Frida Tillerli
@  lars.lie.hauge@gmail.com                                     @ frida.tillerli@gmail.com

 

BOGAFJELL                                                        BORE
Roverkontakt: Håkon Sola Foss                                Roverkontakt: Erik Andersen
@ hsolafoss@gmail.com                                            @ andersen.erik.3@gmail.com

 

BRYNE                                                                ENGØYHOLMEN
Roverkontakt: Simen hersdal                                    Roverkontakt: Jan Egil Helgevold
@ hersdalsimen@gmail.com                                      @ jehelgevold@gmail.com

 

GAND                                                                 HANA
Roverkontakt: Andreas Løvaas                                 Roverkontakt: Kristina Auestad
@ andreas.lovaas@hotmail.com                               @ kristina@auestad.net 

 

HUNDVÅG                                                        HØLE
Roverkontakt: Tone Vestbøstad                               Roverkontakt: Anders Eskeland
@                                                                                 @ eskeland01@gmail.com 

 

JØRPELAND                                                     KLEPP
Roverkontakt: Johannes Rettedal                            Roverkontakt: Jonas Malmin
@                                                                                @  

 

LURA                                                                 MADLAMARK
Roverkontakt: Maria Skretting                                Roverkontakt: Magnus Fidje
@                                                                                @  

 

RANDABERG                                                   RENNESØY 
Roverkontakt: Johan Lillestøl                                  Roverkontakt: Erik Haugvaldstad
@                                                                                @ 

 

SØRABYGDÅ                                                    TASTA
Roverkontakt: Ingelise Grieg                                    Roverkontakt: Kristoffer Fotland
@                                                                                 @ kristoffer.fotland@hotmail.com

 

UBURHEDLEREN                                             VARDEN 
Roverkontakt: Victoria Wathne                                Roverkontakt: Trygve Johannessen
@  victoria.wathne@lyse.net

 

VARHAUG                                                         VIGRESTAD
Roverkontakt: Andre Vagle                                       Roverkontakt: Njål Aarsland
@                                                                                 @ 

 

ÅLGÅRD
Roverkontakt: Guro Fuglestad
@ guro.fuglestad02@gmail.com